УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА НАДАСТЬ МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ВИСУВАННЯ ПРЕДСТАВНИКАМ ГРОМАД

Уже незабаром відбудуться чергові місцеві вибори, за результатами яких будуть сформовані органи місцевого самоврядування на наступні п’ять років. Ці вибори завершують перший етап децентралізації і відкривають для громад по всій Україні нові можливості розвитку.

Наша партія пишається тим, що саме завдяки лідеру Української стратегії – Володимиру Гройсману – вдалось дати старт децентралізації, яка стала однією з найуспішніших реформ за роки незалежності. Однак сьогодні, разом з новими можливостями, ми бачимо і серйозні ризики для майбутнього децентралізації.

Закон про місцеві вибори, прийнятий Верховною Радою позбавив можливості самовисування представників навіть невеликих громад (від 10 тисяч ВИБОРЦІВ). Ми вважаємо цей закон спробою нав’язати місцевому самоврядуванню викривлену, більше схожу на «партійне рабство», ніж на партнерські відносини форму взаємодії із загальнонаціональними політичними силами.

Наша політична сила завжди була послідовною у необхідності проведення децентралізації та підтримки місцевого самоврядування як ключового фактору стабільного розвитку України і ми готові надати всю необхідну підтримку тим, хто сьогодні бореться за майбутнє децентралізації.

У ці дні до нашої партії звернулися представники громад з різних регіонів стосовно можливості висуватися від УСГ на місцевих виборах восени. Ми готові підтримати такі місцеві команди, які хотіли б зберегти незалежність від київських партійних «босів» та зосередитись в першу чергу на проблемах місцевого розвитку, і готові надати їм всю необхідну підтримку – юридичну, методологічну, технологічну, а також допомогу у формуванні чіткої і фахової Стратегії розвитку громади.

УСГ зробить це без жодних умов – ніяких «внесків до партійної каси», ніякого обов’язкового членства в партії чи обіцянок лояльності. Ми відкриті для наших однодумців, які поділяють цінності децентралізації. Представники громад, які хочуть висуватися від УСГ на голову громади чи командою висуватись в раду громади, мають відповідати лише кільком простим критеріям: доброчесність, відсутність корупційних скандалів чи кримінального минулого, професійність та бажання покращувати якість життя кожного жителя громади.

УСГ розгляне кожне таке звернення та у випадку відповідності кандидатів вищезазначеним критеріям ми будемо підтримувати їх висування на платформі Української стратегії Гройсмана.

Ми відкриті для співпраці з кандидатами, які хочуть, як і ми, не допустити згортання децентралізації та розвитку місцевого самоврядування та мають бажання висуватися від УСГ!

Анкета кандидата