Еміне Джапарова

Еміне Джапарова, 36 років. Перший заступник міністра інформаційної політики.

Людина, у якої відібрали Батьківщину, людина, яка живе думкою про деокупацію Криму та Донбасу, людина, яка кожну секунду свого життя присвячує боротьбі за свою країну.

Зусиллями Еміне Джапарової здійснюється активне сприяння інтеграції кримськотатарського народу до української політичної нації, інформування громадян України та закордонних аудиторій про ситуацію в Криму та на Донбасі, про політику України щодо тимчасово окупованих територій, про спротив українських громадян російській окупації, створення передумов для відновлення територіальної цілісності та суверенітету України.

За час роботи в міністерстві втілила низку проектів. Зокрема, стала автором соціальних медійних кампаній. Реалізувала комунікаційну кампанію «Крим – це Україна», приурочену до річниці окупації Криму, та «18 травня ми всі – кримські татари» до роковин геноциду кримських татар – депортації 18 травня 1944 року. Еміне Джапарова займається комунікаційним супроводом урядових реформ з питань гендерної рівності, європейських цінностей, європейської інтеграції та інших.

Займається питанням відновлення мовлення на тимчасово окупованих територіях. Найбільшим досягненням за час роботи у Міністерстві є розробка та затвердження Кабінетом Міністрів України Стратегії інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей.

Еміне Джапарова ефективно представляє та виборює позиції України та інтереси українського і кримськотатарського народу на міжнародній арені.